Har du en webb som behöver byggas eller system som måste knåpas ihop?
Ring, maila eller kom förbi så berättar vi om hur vi kan hjälpa dig att komma igång eller utveckla din webbsatsning. Vi programmerar din dröm!

Adress: Stockholmsvägen 30, 761 43 Norrtälje

West Art

+46 (0) 176-65 52 70
info@westart.se

Support

+46 (0) 176-65 52 70
support@westart.se

Klas Zettergren
Partner, Sales, Project Manager

+46 (0) 70-75 12 173
klas@westart.se

Stefan Juhnell
Partner, Sales, Project Manager

+46 (0) 73-50 55 588
stefan@westart.se

Christoffer Sandberg
Partner, Sales, Project Manager

+46 (0) 70-41 04 050
christoffer@westart.se

Christoffer Mossberg
Senior Developer

+46 (0) 73-95 49 306
christoffer.mossberg@westart.se

Erik Walinder
Senior Developer

+46 (0) 76-16 43 816
erik@westart.se

Marcus Melvinsson
Developer

+46 (0) 73-83 68 986
marcus@westart.se

Hanzo
Senior Barker

+46 (0) 176-65 52 70
info@westart.se

Mikael Westman
Production Manager

+46 (0) 73-54 31 383
mikael@westart.se

Niki Weiss
Art Director

+46 (0) 76-18 85 622
niki@westart.se

Robin Lindberg
Support Lead, Project Manager

+46 (0) 76-00 93 105
robin@westart.se

Jan Ernow
Sales


sales@westart.se

Björn Nordin
Sales


sales@westart.se

Joachim Eriksson
Sales


sales@westart.se