Har du en webb som behöver byggas eller system som måste knåpas ihop?
Ring, maila eller kom förbi så berättar vi om hur vi kan hjälpa dig att komma igång eller utveckla din webbsatsning. Vi programmerar din dröm!

Adress: Stockholmsvägen 30, 761 43 Norrtälje

West Art

+46 (0) 176-65 52 70
info@westart.se

Support

+46 (0) 176-65 52 70
support@westart.se

Klas Zettergren
Partner, Sales, Project Manager

+46 (0) 70-75 12 173
klas@westart.se

Stefan Juhnell
Partner, Sales, Project Manager

+46 (0) 73-50 55 588
stefan@westart.se

Christoffer Sandberg
Partner, Sales, Project Manager

+46 (0) 70-41 04 050
christoffer@westart.se

Christoffer Mossberg
Senior Developer

+46 (0) 73-95 49 306
christoffer.mossberg@westart.se

Erik Walinder
UX Designer

+46 (0) 76-16 43 816
erik@westart.se

Jesper Bjerke
Art Director

+46 (0) 76 - 339 37 80
jesper@westart.se

Marcus Melvinsson
Developer

+46 (0) 73-83 68 986
marcus@westart.se

Henric Blomgren
Senior Developer

+46 (0) 76-00 93 105
henric.blomgren@westart.se

Hanzo & Lima
Senior Barkers

+46 (0) 176-65 52 70
info@westart.se

Mikael Westman
Production Manager

+46 (0) 73-54 31 383
mikael@westart.se

Markus Nordgård
1st Line Support

+46 (0) 76-34 75 932
markus.nordgard@westart.se

Niki Weiss
Art Director

+46 (0) 76-18 85 622
niki@westart.se

Björn Nordin
Sales


sales@westart.se

Jan Ernow
Sales


sales@westart.se

Joachim Eriksson
Sales


sales@westart.se